İade ve İptal Şartları

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürün(leri) iade etmek istediğiniz taktirde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde iletişim bölümünden yada  hafta içleri 08.30-18.00 saatleri arasında hizmetinizde olan  0216 527 67 67 no'lu telefonu arayarak bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Sipariş edilen ürün hatalı ise Kargo aracılığıyla olarak bize ulaştıracağınız hatalı ürün incelenerek yenisi ile değiştirilecektir. Hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Sipariş İptali 
Kargoya teslim edilmemiş siparişlerinizin iptali mümkündür. Bunun için hafta içleri 08.30-18.00 saatleri arasında hizmetinizde olan  0216 527 67 67 no'lu telefonu arayarak bizimle iletişim kurup siparişinizin iptalini istemeniz yeterlidir. Eğer siparişiniz kargoya verilmiş ise, yukarıdaki İade işlemlerini sırasıyla gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Ödeme İadesi 
İptal edilen siparişlerde tüketiciye iptal ettiği ürün(lerin) tutarının geri ödemesi 30gün içerisinde yapılmaktadır.
İade edilen ürünlerde tüketiciye iade ettiği ürün(lerin) tutarının geri ödemesi, ürün veya ürünlerin tarafımıza ulaşmasından itibaren  30 gün içerisinde yapılmaktadır.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir; 
- İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
- İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (faturanın bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir yazıyla ups kargo  ile tarafımıza göndermelisiniz.
- İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.
- Gelen ürün iade uygunluğu açısından seramşkpark.com.tr tarafından incelenir. 
- İade onaylandığında, ürünün bedeli ödemeyi yaptığınız kredi kartına iade edilir.

 

İade Adresimiz: 

Tanışlar Yapı malz. İnş.pet. mad. ürn. San. tic. A.Ş

Hamza Yerlikaya bulvarı   No 11/2 Çekmeköy yolu  Ümraniye / İstanbul

Tel : 0216 527 67 67